راهنمای دریافت شناسه یکتای حافظه مالیاتی شرکت داده پردازی کیسان برای پایانه های مسافربری

راهنمای دریافت شناسه یکتای حافظه مالیاتی شرکت داده پردازی کیسان برای پایانه های مسافربری

دریافت شناسه یکتای حافظه مالیاتی شرکت معتمد کیسان:

شناسه یکتای حافظه مالیاتی و فعالسازی آن با مراجعه به سایت https://tp.tax.gov.ir  انجام می شود. ابتدا نام کاربری و رمز عبور پنل دارایی خود را وارد کنید. و پس از ورود به سامانه با کلیک بر روی  کارپوشه مؤدیان، گزینه  “ورود به پرونده” انتخاب شود. پس از ورود به قسمت     “میز کار”، می بایست از منوی نمایش داده در سمت راست صفحه، گزینه “عضویت” و پس از آن گزینه “شرکت معتمد/سامانه دولتی” انتخاب شود. مطابق با فایل راهنما، در این بخش شرکت معتمد کیسان انتخاب میشود. در مرحله بعد، با توجه به راهنما، گزینه “نوع -1با کلید شرکت معتمد/سامانه دولتی” باید انتخاب شود. در این مرحله، با توجه به این که مودی هنوز شناسه یکتا  ندارد، می تواند با کلیک بر روی گزینه “ادامه” به مرحله بعد برود.  و پس از آن بر روی گزینه “بستن” کلیک نموده و در پایان شرکت معتمد/سامانه دولتی، برای وی ثبت خواهد شد.

دریافت شناسه یکتای حافظه مالیاتی بعد از ثبت شرکت معتمد:

مؤدی با انتخاب گزینه “شناسه های یکتا حافظه مالیاتی”، از منوی پیشخوان در سمت راست صفحه، و از بخش  عضویت وارد بخش “دریافت شناسه یکتا “ می شوید.

در این مرحله، گزینه “درخواست شناسه یکتا حافظه مالیاتی” انتخاب شود. در مرحله بعد نحوه ارسال صورتحساب، توسط “شرکت معتمد / سامانه های دولتی -با کلید شرکت معتمد / سامانه های دولتی” را انتخاب کنید.  در مرحله بعد شرکت معتمد کیسان را از لیست نمایش داده شده انتخاب کنید. بعد از انتخاب یک یا چند کد پستی در مرحله بعد میتوانید در صورت تمایل یک یا چند ابزار پرداخت را به شناسه یکتا اختصاص دهید. در غیر این صورت با انتخاب گزینه «ادامه» وارد مرحله بعد می شوید. درمرحله بعدی مودی می تواند مشخصات حافظه مالیاتی و پایانه فروشگاهی خود را ثبت نماید. در غیر این صورت با انتخاب گزینه «ادامه» وارد مرحله بعد می شود.

در صورت تایید اطلاعات ثبتی، گزینه «اتمام» را کلیک کنید. در صورت نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت شده، گزینه «قبلی» باید انتخاب شود. در مرحله آخر  شناسه یکتای مودی در اختیار وی قرار می گیرد.

تنظیمات سامانه مودیان برای پایانه های مسافربری

بعد از انجام مراحل ذکر شد در فایل راهنما،  با ورود به آدرس https://payaneh.dariksoft.com   وارد پنل کاربری خود شوید. در این مرحله باید نام کاربری و رمز عبور سامانه معاملات فصلی، که با آن در پنل کیسان تکمیل ثبت نام کرده اید، را وارد نمایید.

اشتراک گذاری در ::

افزودن نظر شما