راهنمای ثبت کاربر صنفی در نسخه ویژه دفاتر پیشخوان

راهنمای ثبت کاربر صنفی در نسخه ویژه دفاتر پیشخوان

ثبت نام مودیان صنفی جهت ارسال فاکتور به سامانه مودیان توسط دفاتر پیشخوان:

ثبت نام مودیان صنفی جهت ارسال فاکتور  یا همان صورتحساب الکترونیکی در تمامی دفاتر پیشخوان امکان پذیر می باشد. کلیه اصناف با مراجعه به دفاتر پیشخوان می‌توانند جهت تکمیل ثبت نام اقدام نمایند.

راهنمای ثبت نام کاربران صنفی :

ثبت فاکتور کاربران صنفی در نسخه ویژه دفاتر و ارسال در سامانه مودیان بدین صورت است که ابتدا باید ثبت نام کاربران صنفی تکمیل گردد. مطابق ویدئو آموزشی که در انتهای مطلب قرار داده شده است، با توجه به نوع کاربر صنفی و نوع صنف آن(حقیقی/ حقوقی)، اطلاعات فرم نمایش داده شده را تکمیل کنید. و بر روی دکمه ثبت کلیک کنید. شماره اقتصادی برای ثبت کاربر صنفی حقیقی  و یا شناسه ملی برای ثبت کاربر صنفی حقوقی را مجدد  در مرحله بعدی ثبت کنید. کد امنیتی به شماره همراه کاربر صنفی ارسال خواهد شد که جهت ورود به مرحله بعدی باید کد را درج کنید.در مرحله بعد باید  تنظیمات سامانه‌مودیان، جهت ثبت صورت حساب برای مودی صنفی را مطابق فرم مربوطه انجام دهید. در این مرحله اطلاعات ثبت شده قبلی نمایش داده میشود و فقط نیاز به ثبت کد یکتا میباشد.

تنظیمات سامانه مودیان :

در این مرحله فقط باید کد یکتای دریافت شده از پنل خود را در بخش کد یکتا ثبت کنید.

تمامی مودیان مالیاتی باید حتما برای دریافت  شناسه یکتا  با توجه به نوع ارسال صورت حساب،  از پنل کاربری خود در سایت دارایی  اقدام کنند. و این کد را  در برنامه ثبت کنند. این شناسه یک کد شش رقمی منحصر به فرد می باشد.

برای مشاهده راهنمای دریافت شناسه یکتا بر روی این لینک کلیک کنید.

ویدئو آموزشی ثبت کاربر صنفی در نسخه ویژه دفاتر پیشخوان:

 

 

اشتراک گذاری در ::

افزودن نظر شما