برنامه ساده صدور فاکتور چه ویژگی هایی دارد؟

برنامه ساده صدور فاکتور چه ویژگی هایی دارد؟

برنامه ساده صدور فاکتور و کاربردهای آن

برنامه ساده صدور فاکتور دارای پیچیدگی برای ثبت و صدور فاکتور نمی باشد. و به  تمامی کسب و کارها این امکان را میدهد. تا بدون دانش حسابداری، عملیات مربوط به  حسابهای مشتریان، بانک و صندوق  خود را انجام دهند.  و به راحتی و در سریعترین زمان ممکن اقدام به صدور انواع فاکتور شامل:  فاکتور خرید و فروش، برگشت از خرید و فروش، پیش فاکتور، با تنظیمات مورد نیاز صاحب کسب و کار جهت چاپ فاکتورها نمایند. همچنین  به کاربران و صاحبان مشاغل امکان تعریف کالاها به تعداد نامحدود، اشخاص به تعداد نامحدود، و گروه بندی  کالا و خدمات را می دهد. این برنامه امکان ذخیره و چاپ انواع فاکتورها را با انوع پرینترها و در هر نوع کاغذ (A4،A5، حراراتی) در اختیار کسب و کارها قرار میدهد.

  برنامه ساده صدور فاکتور آسانا چیست؟

اگر در کسب وکار و شغل خود نیاز به  برنامه ای دارید تا بدون پیچیدگی و دانش حسابداری، برایتان در زمان کم فاکتور صادر کند. و گزارشات مورد نیاز شما را از حساب مشتریان در اختیارتان قرار دهد. همچنین به شما امکان طراحی فاکتور به هر شکلی که مورد نظرتان است را بدهد.  به شما پیشنهاد میکنیم از بخش محصولات سایت ما دیدن کنید. و نسخه آزمایشی برنامه ساده  فاکتور و مدیریت دخل و خرج آسانا را نصب کنید. تا از کاربری فوق العاده ساده و راحت آن و امکانات بی نظیر این برنامه شگفت زده شوید.

امکانات برنامه ساده  آسانا

برنامه صدور فاکتور ومدیریت دخل وخرج  آسانا دارای تمامی ویژگی های ذکر شده دربالا می باشد. همچنین می توان از مهم ترین ویژگی ها این برنامه به امکان طراحی سربرگ، شخصی سازی فاکتور بر اساس آیتم های مورد نیاز اشاره کرد.

صدور انواع فاکتور به صورت سریع و ساده

امکان مدیریت چند شرکت و کسب و کار بر رو یک سیستم.

تهیه گزراشات متنوع و مورد نیاز(حساب اشخاص، کاردکس کالا، تجمیعی گردش کالا،و غیره)

اشتراک گذاری در ::

افزودن نظر شما