ارسال فاکتور از طریق ایمیل

ارسال فاکتور از طریق ایمیل

ارسال‌ فاکتور از طریق ایمیل یکی از روش‌های تحویل فاکتور به خریدار می‌باشد. فرقی ندارد که خرید بصورت حضوری یا اینترنتی باشد. در صورتی که فرآیند فروش تکمیل شود فاکتور به مشتری تحویل داده می‎شود..

ارسال فاکتور (فاکتور فروش و پیش فاکتور) از طریق ایمیل، به خریدار این امکان را می‌دهد تا در مورد محصولات یا خدمات خریداری شده اطلاعات بیشتری کسب کند. این اطلاعات شامل مشخصات فروشنده، مشخصات محصول یا خدمت می‌باشد. همچنین با ارسال فاکتور از طریق ایمیل می‌توان سایر محصولات مرتبط با کالای خریداری شده، یا محصولاتی که تخفیف ویژه دارند را به خریدار پیشنهاد کرد. با انجام این کار هم میتوان به تبلیغ محصولات دیگر پرداخت. خریدار نیز میتواند ضمن اطلاع از سایر محصولات در صورت تمایل آنها را خریداری نماید.

ارسال‌ فاکتور از طریق ایمیل در نرم افزار صدور فاکتور آسانا

در این بخش می‌توانید تنظیمات مربوط به ارسال فاکتور از طریق ایمیل آسانا انجام دهید. جهت دسترسی به این بخش مسیر زیر را طی نمایید.

ریبون اطلاعات پایه -> تنظیمات عمومی -> تنظیمات ارسال ایمیل

ارسال فاکتور از طریق ایمیل

بخش‌های مشخص شده در تصویر فوق به شرح زیر می‌باشد.

1- Provider، شرکت سرویس دهنده ایمیل که می‌خواهید از طریق آن ایمیل‌ها را ارسال نمایید. به عنوان مثال اگر آدرس ایمیل شماjohn@gmail.com می‌باشد و می‌خواهید از طریق آن ایمیل ارسال نمایید، این گزینه را بر روی Gmail قرار دهید.

2- Email Address، آدرس ایمیلی که که از طریق آن ایمیل‌ها ارسال خواهند شد.

3- Server Address، این بخش بصورت خودکار بر اساس Provider انتخاب شده تنظیم خواهد شد. اما اگر از آدرس ایمیل شخصی استفاده می‌کنید، تنظیمات مربوط به این بخش را با توجه به مستندات ارائه دهنده سرویس ایمیل انجام دهید.

4- Server Port، این بخش بصورت خودکار بر اساس Provider انتخاب شده تنظیم خواهد شد. اما اگر از آدرس ایمیل شخصی استفاده می‌کنید، تنظیمات مربوط به این بخش را با توجه به مستندات ارائه دهنده سرویس ایمیل انجام دهید.

5- Enable SSL، در صورتی که ارائه دهنده سرویس ایمیل از پروتکل SSL جهت ارسال ایمیل پشتیبانی می‌کند این آیتم را فعال نمایید.

6- ثبت و ذخیره تغییرات

اشتراک گذاری در ::

افزودن نظر شما